Paskelbtas papildomas kvietimas nevyriausybinėms organizacijoms gauti valstybės subsidijas

Socialinė apsaugos ir darbo ministerija (SADM) paskelbė papildomą kvietimą nevyriausybinėms organizacijoms gauti subsidijas. Nemažai bendruomenių, LKBS ir LVBOS jau yra užpildę šias paraiškas. Dabar šis subsidijų teikimas yra pratęstas ir siūlome ja pasinaudoti.

Apie subsidijų teikimą galite paskaityti čia: http://www.3sektorius.lt/labdara-parama/konkursai/2020-10-29-daugiau-del-covid-19-nukentejusiu-nvo-gali-kreiptis-pagalbos.

Paraiška teikiama elektroniniu būdu, ją teikia įmonės vadovas. Subsidijos dydis nuo 1000 Eur. Galite atsinaujinti elektroninę įrangą (kompiuterį) savo bendruomenės organizacijos reikmėms, įsigyti apsaugos priemones būsimam karantinui renginiams ir susitikimams, nuotoliniam bendravimui.
 Gautą subsidiją reikia įsisavinti iki gruodžio 31 d. ir iki 2021.01.05 atsiskaityti pagal SADM atsiųstą paprastą ataskaitą.

Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga gali pakonsultuoti jus šiuo klausimu. Kadangi susitikti gyvai nelabai bus galimybių, galime pakonsultuoti telefonu.
Kaip pildoma paraiška?
 Socialinių paslaugų ir priežiūros straipsnis apie subsidijos teikimą:

Nuoroda į paraišką čia:
Subsidijai paraiškos teikiamo
s užpildant paraiškos formą Informacinėje sistemoje https://sopas.sppd.lt:8099.

VIISP pasijungimas, eisite į verslo asmenis.

Pridedama pildymo instrukcija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *