Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen kviečia dalyvauti Tarptautinės vaikų gynimo dienos paramos akcijoje „GERUMO LAŠELIS“ vaikams

Motinystė ir vaikystė yra patys nuostabiausia jausmai. Vaikystė ir liga atrodo yra tokie nesuderinami dalykai. Deja klastinga onkologijos liga ateina netikėtai net vaikystės periodu. Padėti šeimai išgyventi tą sunkų išbandymo laikotarpį padeda ne tik gydytojai, bet ir Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“, kuri jau 28 metus vienija onkologinėmis ligomis sergančių vaikų tėvus, globėjus, medicinos darbuotojus ir visus, norinčius padėti kovoti su liga ir jos pasekmėmis.
Maloniai kviečiame ugdymo ir kultūros įstaigas, pasaulio lietuvių bendruomenes dalyvauti akcijoje „Gerumo lašelis“. Kviečiame savo organizacijose ar įstaigose jums patogiu laiku surengti paramos akciją „Gerumo lašelis“, kurios metu surengti aitvarų akciją „Dangaus šypsena“. Kviečiame iki gegužės 25 dienos atsiųsti iki 2 min. video reportažą apie Jūsų aitvarų akciją ir palinkėjimą vaikams.
Birželio 1 d. LR Seime vyks kraujo ir kaulų čiulpų donorystės akcija, vaikų darbų mugė, finalinis paramos renginys „Gerumo lašelis“ (Seimo youtube kanale) bei aitvarų šventė „Dangaus šypsena“ VUL Santaros vaikų onkohematologijos centro kiemelyje.
Akcijos globėja- Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen
Kviečiame akcijos dalyvius registruotis-https://forms.gle/jt6c6E1eYD3rf3tE6
Labai lauksime Jūsų video. Birželio 1 d. 15 val. Lietuvos laiku bus transliuojamas finalinis renginys su Jūsų sveikinimais viso pasaulio vaikams.
LAI GERUMO LAŠELIAI TAMPA GERUMO LIETUMI.
Smulkesnė informacija:
Seimo nario Simono Gentvilo patarėja Reda Kneizevičienė
el. paštas – reda.kneizeviciene@lrs.lt
Tel./Whatsaap/Viber- +370 611 21453

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *