SALOČIAI IR VĖL ŠVĘS ANTANINES ANT MŪŠOS!

Susijunkime į draugystės ir bendrystės ratą!

Šiais metasi rugpjūčio 23 d. Lietuva švęs Baltijos kelio 30-metį. O mes salotiečiai pradėsime švęsti jau birželio 15 d. – 16 d. darniai dainuodami, šokdami su lietuvių – latvių kolektyvais! Juk vienybėje – jėga!

Tik šįkart country stiliumi! Tad š.m. birželio 15 d.  čiupkit kaubojišką kepurę, spirkities į kaubojiškus batus ir kartu su giminaičiais atvykit į šventę, kurioje galėsi dalyvauti smagiose indėniškuose ir kaubojiškuose atrakcijose, eisenoje (nebijokite būti kitokiais ir išskirtinis) galėsitės klausytis country stiliaus koncertų: Marijampolės „Jovarai“, latvių grupės „Klaidonis“, latvių grupės „FLAME & THE ROLLTONES“, Pasvalio kultūros centro mėgėjų kolektyvų, grupės „Marabu Band“ ir kitų šaunių pasirodymų! Dalyvaukite ir laivų teatralizuotame parade! Pasidarykite kanoją ir plaukite Mūšos upe!

o birželio 16 d. 11 val. nepamirškite atvykti į Saločių Šv. Juozapo parapijos bažnyčios atlaidus!    O po jų staigmenos!

Tad jei norite dalyvauti eisenoje, kuri prasidės birželio 15 d. 13 val. registruokitės – andre.griciute@gmail.com

Jei norite su savo pasigamintu laivu plaukti teatralizuotoje laivų regatoje – Balys Tuskėnas 8 699 11743

Jei norite prekiauti rankų gamybos produkcija bei kitomis prekėmis (nedomina „cintipliuškos“) – Saločių seniūnijos seniūnas Algimantas Mašalas 8 686 30475

Jei, mielos bendruomenės ar kitos organizacijos, norite turėti savo kiemelį – taip pat kreipkitės į Saločių seniūnijos seniūną Algimantą Mašalą 8 686 30475.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *