Dalinamės galimybe savo bendruomenės gyventojams suorganizuoti apmokymus dėl pirmosios pagalbos suteikimo.

Lietuvos Raudonasis Kryžius turi ambicingą tikslą – siekia,  kad kas antras Lietuvos gyventojas mokėtų suteikti pirmąją pagalbą ir taip galėtų padėti šalia esančiam, ištikus nelaimei. Juk niekada negali žinoti kas nutiks artimam, kolegai ar tiesiog praeiviui.

Gavome kvietimą į Pirmosios Pagalbos bendruomenėms šešių pagrindinių įgūdžių praktinį užsiėmimą. Raudonojo Kryžiaus savanoriai išmokys Jus kaip taisyklingai daryti dirbtinį širdies masažą, kuo padėti užspringusiam, netekusiam sąmonės, ištikus epilepsijos priepuoliui, ar smarkiai kraujuojant.

Užsiėmimai NEMOKAMI. Užsiėmimo trukmė: 1,5-2 val. Dalyvių skaičius: 8 -14 žmonių. Galima iki  18 žmonių. Savanoriai su reikalinga mokymams atributika atvyktų Jums patogiu, iš anksto suderintu laiku.

Prašau informuoti jei planuojate savo bendruomenėje organizuoti tokius mokymus. Galimos visos savaitės dienos išskyrus ketvirtadienius. Kreiptis į Pasvalio rajono bendruomenių sąjungos pirmininkę Heleną Naglazienę, kontaktinis telefonas +370 655 60408.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *