2022-08-27 įvyko tradicinis Pasvalio rajono bendruomenių sąjungos sąskrydis. Tai didelės komandos dėka be kurios šis sąskrydis būtu ne toks, todėl nuoširdžiausia padėka:

Ingai Jankauskaitei, parengusiai paraišką, kuri buvo finansuota Žemės ūkio ministerijos 2022 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai vykdyti.

Pušaloto bendruomenės visai komandai, pirmininkui Ernestui Kairiui, renginio moderatorei Rasai Murauskienei ir visiems kas rūpinosi, kad sąskrydis būtų turiningas, įdomus ir vertingas.

Pasvalio rajono Mikoliškio kaimo bendruomenė , Pasvalio rajono Manikūnų krašto bendruomenė, Pasvalio rajono Vaškų krašto bendruomenė bei Pušaloto bendruomenė, vaišino renginio dalyvius ir svečius, skaniausiais su meile virtais šiupiniais, troškiniais, šaltibarščiais, žagarėliais, sūriais net vandeniu iš šulinio.

Nuoširdi padėka ir pagarba visos bendruomenėms už bendrystę, patirties pasidalijimą tiesiog fantastiškai smagų laiką! Visada smagu sulaukti pagrindinių partnerių Pasvalio rajono savivaldybės atstovų. Šį syk sąskrydžio dalyvius ir svečius sveikino mero pavaduotojas Stanislavas Kiudis, tarybos narys Stasys Vainauskas, Pasvalio rajono savivaldybės administracijos direktorius Povilas Balčiūnas ir Pušaloto seniūnijos seniūno pavaduotoja Vaida Ogintienė. Savivaldybė pats artimiausias ir svarbiausias partneris bendruomenėms, kuria bendruomenės visada gali pasikliauti kai reikia kofinansavimo ar kitokios materialinės ir moralinės pagalbos.

Tradicinis Pasvalio rajono bendruomenių sąjungos 2022 metų sąskrydis patvirtino, kad bendravimas ir bendrystė yra svarbūs renginys, kuris suartina bendruomenes ir jų partnerius. Sąskrydžio metu bendruomenės ir svečiai turėjo galimybę matyti Žiemgalos galiūnų lygos finalo varžytuves, keliaujančios operos vienveiksmę komišką operą „Tarnaitė ponia“su  LNOBT simfoniniu orkestro styginiu kvartetu bei pasišokti diskotekoje, kurią vedė grupė „Šiaurės pašvaistė“, o renginio kulminacija vainikavo didžiulis draugystės laužas.

Norime padėkoti prisidėjusiems prie sąskrydžio :

Rėmėjams, be kurių šventės nebūtų tokia įspūdinga:

Atsiprašome jei ko nors netyčia nepaminėjome.

Pasvalio rajono bendruomenių sąjungos vardu didžiausia padėka ir pagarba visiems, kurie buvote drauge!

Projekto rėmėjas:

O, kad buvo smagu, verta, prasminga ir naudinga peržiūrėkite foto ir video😊

https://www.pasvaliorbendruomenes.lt/wp-content/uploads/2022/08/1-1.mp4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *