Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras (NIPC) maloniai kviečia Lietuvos nevyriausybinių organizacijų (NVO) atstovus, valstybės institucijų atstovus, merus, savivaldybių tarybų ir administracijų atstovus bei aktyvius piliečius, besidominčius NVO reikalais, dalyvauti kasmetiniame nacionaliniame NVO forume, kuris vyks 2023 m. gruodžio 7 dieną (ketvirtadienį) nuo 13:00 iki 17:00 val. nuotoliniu būdu.

NVO forumo tikslas – aptarti NVO finansus ir NVO bei aktyvios pilietinės visuomenės kuriamą naudą valstybei, NVO atskaitomybę bei veiklos stiprinimo galimybes. Forume bus pristatyti nauji ir esami NVO finansavimo šaltiniai bei sąlygos, kurias privalo atitikti visos NVO, siekdamos gauti Europos, Lietuvos ar užsienio valstybių finansavimą, verslo įmonių ar gyventojų paramą savo veiklos vykdymui. Daugiau: http://www.3sektorius.lt/nisc/nvo-forumai/

Registracija vyksta iki gruodžio 5 d. (imtinai) – ČIA

Kreiptis el. paštu info@nisc.lt arba tel. +370 682 22102

Renginys organizuojamas įgyvendinant LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą NVO informacijos ir paramos centro Nacionalinių nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektą „Savivaldybių ir NVO bendradarbiavimo skatinimas teikiant viešąsias paslaugas“. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *