Projektas bus vykdomas visą prezidento kadenciją ir planuojama kiekvienais metais rengti apdovanojimus. Kviečiame bendruomenes registruoti savo iniciatyvas kuo anksčiau, nes užsiregistravusias įtraukiame į renginius, lankome, įtraukiame į komunikaciją ir t.t. Bendruomenės gali registruoti ir kelias iniciatyvas, arba vieną dabar ir daugiau ateityje.
Jei kyla klausimų galite drąsiai kreiptis į Austę Černiauskaitę, tel.:+370 698  42 523.

Kas tai yra LIETUVOS GALIA?

Lietuvos galia – tai Prezidento Gitano Nausėdos globojama pilietinio įsitraukimo iniciatyva. Lietuvos galios projektas pradėtas 2021 metais. Jo tikslas – aktyvinti visuomenės įsitraukimą į valstybės gyvenimą ir stiprinti pilietinę galią.

Šiuo projektu taip pat siekiama burti naują Lietuvos galios bendruomenę. Jos nariai kviečiami dalyvauti renginiuose, įtraukiami į prezidentūros rengiamas veiklas.

Apie Lietuvos galios skaitmeninę platformą

Tai skaitmeninė erdvė gerovės kūrėjams – savanoriams, bendruomenėms, aktyviems piliečiams pristatyti savo veiklas, rasti bendraminčių ir sulaukti palaikymo. Rodydama geruosius pavyzdžius, inovatoriškus sprendimus, sėkmės istorijas, iniciatyvas, Lietuvos galia sieks didinti jų žinomumą ir sklaidą, įkvėpti kitus imtis veiksmų ir prisidėti prie savo valstybės kūrimo. Iki 2022 metų liepos 5 d. Lietuvos galios platformoje užsiregistravo 182 iniciatyvos iš įvairių Lietuvos kampelių. Iniciatyvų teikėjai – tai organizacijos, bendruomenės ir pavieniai aktyvūs piliečiai, kurių vykdomos veiklos atstovauja keturioms pagrindinėms Lietuvos plėtros kryptims – žalia, stipri, teisinga ir inovatyvi.

Keli bendruomenių iniciatyvų pavyzdžiai:
https://www.lietuvosgalia.lt/iniciatyva/zygis-uz-lietuva/
https://www.lietuvosgalia.lt/iniciatyva/pagramancio-bendruomenes-centro-gramancia-indelis-garsinant-savo-krasta/
https://www.lietuvosgalia.lt/iniciatyva/ideju-lysve/

2022 metų rudenį Prezidentas apdovanos 20 ryškiausių iniciatyvų, kurias savo balsais išrinks visuomenė ir ekspertų komisija. Apie balsavimo pradžią bus pranešta užsiregistravusioms iniciatyvoms.

Kviečiame registruoti savo iniciatyvą platformoje: https://www.lietuvosgalia.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *