Žemės ūkio ministerijai paskelbus, kad kaimo bendruomenės gali teikti paraiškas nacionalinei paramai gauti, Krinčino krašto bendruomenės aktyvas sukvietė visuotinį bendruomenės narių ir kaimo gyventojų susirinkimą. Jo metu buvo aptarta galimybė pasinaudoti skiriama valstybės parama ir pasirinkta viena iš trijų veiklos sričių – kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams. 2020m. . vasario  mėnesį bendruomenės valdyba pateikė paraišką Žemės ūkio ministerijai Krinčino miestelio viešųjų erdvių sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poreikiams“ prašydama paramos numatytai veiklai paremti.

 Projekto tikslas ir uždaviniai: Lauko estrados sutvarkymas ir pritaikymas aktyviam laisvalaikiui. Sukurti gyventojams rekreacinę erdvę poilsiui ir renginiams.

Pastangos nenuėjo veltui. Bendra projekto vertė 5000 eur  Bendruomenei skirta 4445,00 Eur.. Pareiškėjo piniginių lėšų suma 558,08, .dar 500 eurus pridėjo Pasvalio rajono savivaldybė, o bendruomenė 58,08 Pradėti projekto įgyvendinimo darbai. Ieškota tiekėjų, bendruomenės viešojo pirkimo komisijoje vertinti gauti žodiniai komerciniai pasiūlymai, išrinkti nugalėtojai.

Bendruomenės aktyvas džiaugiasi, kad pavyko pasiekti iškeltą projekto tikslą. Įrengta lauko estrados stogo uždengimas 9*7m , nudažėme medieną, uždėjome šoninius tentus, kurie apsaugoja nuo lietaus aparatūrą įgarsinimo ir pačią sceną. Pastatėme du lauko biotualetus, dvi šiukšlių dėžes, kurie pasitarnaus visiems žmonėms užsukantiems į miestelio parką

Sukurta funkcionali ir reprezentatyvi viešoji erdvė skatins jaunimą ir visus kaimo gyventojus įsitraukti į kultūrinę veiklą. Sutvarkyta viešoji erdvė kurs palankią aplinką socialinei ir ekonominei veiklai vystytis, skatins užsiimti aktyviu laisvalaikiu, įtrauks į naujas veiklas Krinčino ir aplinkinių kaimų gyventojus, sudarys sąlygas laiką leisti kartu su šeima. Projektų įgyvendinimo metu sukurta viešoji infrastruktūra taps patrauklesnė miestelio gyventojams ir atvykstantiems svečiams, pagerins miestelio patrauklumą.

Nuoširdžiai dėkojame Pasvalio savivaldybei, kuri niekada neatsisako padėti ir visada yra arti žmonių lūkesčių, už prisidėjimą prie projekto įgyvendinimo.

Krinčino krašto bendruomenės valdybos informacija


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *