Lietuvos galia – tai Prezidento Gitano Nausėdos globojama pilietinio įsitraukimo iniciatyva. Lietuvos galios projektas pradėtas 2021 metais. Jo tikslas – aktyvinti visuomenės įsitraukimą į valstybės gyvenimą ir stiprinti pilietinę galią.

Šiuo projektu taip pat siekiama burti naują Lietuvos galios bendruomenę. Registruotų iniciatyvų organizacijas kviečiame dalyvauti projekto veiklose ir renginiuose.

Apie Lietuvos galios skaitmeninę platformą

Tai skaitmeninė erdvė gerovės kūrėjams – savanoriams, bendruomenėms, aktyviems piliečiams pristatyti savo veiklas, rasti bendraminčių ir sulaukti palaikymo. Rodydama geruosius pavyzdžius, inovatoriškus sprendimus, sėkmės istorijas, iniciatyvas, Lietuvos galia sieks didinti jų žinomumą ir sklaidą, įkvėpti kitus imtis veiksmų ir prisidėti prie savo valstybės kūrimo. Iki 2023 metų sausio mėn. Lietuvos galios platformoje užsiregistravo 233 iniciatyvos iš įvairių Lietuvos kampelių ir užsienio. Iniciatyvų teikėjai – tai organizacijos, bendruomenės ir pavieniai aktyvūs piliečiai, kurių vykdomos veiklos atstovauja keturioms pagrindinėms Lietuvos plėtros kryptims – žalia, stipri, teisinga ir inovatyvi.

Kviečiame registruoti savo iniciatyvą platformoje: https://www.lietuvosgalia.lt/

pažymime, jog iniciatyvos turi būti veikiančios, įgyvendintos, tęstinės, o ne dar tik būsimos ir planuojamos

Iniciatyvų pavyzdžiai: https://www.lietuvosgalia.lt/iniciatyva/sienpjoviu-svente-sienpjoviu-tradicijos-is-kartos-i-karta/, https://www.lietuvosgalia.lt/iniciatyva/jav-lietuviu-bendruomenes-kartu-su-jav-lietuviu-jaunimo-sajunga-vykdomas-projektas-saknys/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *