Atgimstančio Lietuvos kaimo vizija

Per pastaruosius trejetą mėnesių turėjome daug diskusijų apie Lietuvos žemės ūkio ateitį ir jo perspektyvas. Diskusijų būta tiek ir Seimo Kaimo reikalų komitete, tiek ir įvairiuose visuomeniniuose forumuose. Šios diskusijos yra ypač svarbios Lietuvai žengiant į naują Bendrosios žemės ūkio politikos laikotarpį ir siekiant įgyvendinti Žaliąjį kursą. Visgi visame šiame plačiame pokalbyje pasigendu nuoseklumo ir aiškių tikslų įsivardijimo. Kokio žemės ūkio norime, kokio ūkio ir kokios vertės siekiame? Jeigu nesutariame dėl šių tikslų, bendros, ilgalaikės žemės ūkio vizijos, deja tolimesnėje diskusijoje paskęstame detalėse ir įvairių smulkių interesų susidūrime.

Kaimo ir žemės ūkio politikoje esu naujas žmogus, tačiau nuo kaimo nesu nutolęs. Turiu savo požiūrį ir viziją, kuria su jumis dalinuosi ir noriu pakviesti plačiai, viešai diskusijai, siekiant labai aiškiai apsibrėžti, kur ir kaip turi judėti Lietuvos žemės ūkis. Noriu pabrėžti, kad kalbu apie ilgalaikę Lietuvos kaimo ir žemės ūkio viziją, o vėliau ir strategiją, kuri neapsiriboja politinėmis kadencijomis ar partinėmis preferencijomis.

Pirmiausiai norėčiau išgirsti jūsų nuomonę ir siūlymus, o tada be abejo turėsime galimybę pasikalbėti ir nuotoliniuose ar gyvuose susitikimuose. Daugiau informacijos prisegamame priede. Kviečiu diskutuoti ir dalintis savo nuomonėmis. 

Daugiau galite skaityti portale DELFI: https://www.delfi.lt/news/ringas/politics/andrius-vysniauskas-atgimstancio-lietuvos-kaimo-vizija.d?id=86419291Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *