Socialinio verslo festivalis – BiZzZ`19 sugrįžta!

BiZzZ‘as yra didžiausias, jau 8 kartą tradiciškai vasaros pabaigoje vykstantis socialinio verslo bendruomenės susitikimas. Šis renginys yra puiki proga sutikti pažangius žmones iš skirtingų sektorių ir sričių, tiesiogiai susipažinti su Lietuvoje veikiančiais socialiniais verslais ar socialinėmis iniciatyvomis.

Šio aštuntojo BiZzZ`19 tema – darnaus vystymosi tikslai! Pasirinkome juos keturis: skurdo mažinimas, darnūs miestai ir bendruomenės, pramonė ir inovacijos, nelygybės mažinimas.

Pasiruoškite įlipti į kito batus, susipažinti su įvairiomis temomis bei įsitraukti į jums aktualias diskusijas, ieškoti galimybių, plėsti pažinčių tinklą, susipažinti su aktyviais Lietuvos socialiniais inovatoriais ir savo buvimu prisidėti prie rekomendacijų ministerijai kūrimo darnaus vystymosi klausimais. Susitikime, diskutuokime, susipažinkime, pailsėkime ir neformaliai papramogaukime jau rugpjūčio 17 d.!

PROGRAMA: dar ruošiama 📌
Renginys yra NEMOKAMAS ir visiškai atviras visiems besidomintiems socialiniu verslu ir socialinėmis inovacijomis

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/2520938661270987/

REGISTRUOKIS

ĮŠOK Į KITO BATUS! Pernai renginio organizatoriai kvietė savivaldybes atiduoti vietovėje kylančias opiausias problemas, kurias ėmėsi spręsti BiZzZ`18 dalyviai. Sprendėm ir po renginio, buvo labai gera bendradarbiauti! Šiais metais kviečiame pasidalinti savo organizacijos, iniciatyvos, idėjos rūpesčiais, kurie jus jau ilgą laiką neramina. Nesvarbu ar jūsų idėja dar tik yra jūsų galvoje ar jau veiklą vykdote keletą metų. Ateikite, pristatykite, papasakokite ir visi kartu padiskutuokime apie tai, o ką gi mes darytume kitaip? BiZzZ‘as tikisi sulaukti per 150 socialinio verslo idėja besižavinčių žmonių iš visos Lietuvos. Nepraleiskite progos pristatyti save ir išvažiuoti su papildomomis idėjomis.

Viskas ką Jums reikia padaryti – užpildyti anketą ir atvykti į renginį pristatyti problemą bei susipažinti su į jūsų batus įlipti pasiruošusia inovatorių komanda. Registruok savo „batą“ iki liepos 31d.

REGISTRUOTI BATĄ

Kada? Kur?
Rugpjūčio 17-18 d.
Inovatorių slėnis, A.Žilėno gatvė 2 , Antalieptė, Zarasų raj.
Antalieptės basųjų karmelitų vienuolynas

www.inovatoriuslenis.lt

Kur gyvensime?
Atsivežkite savo palapines ir įsikurkite palapinių miestelyje nemokamai, juk vasara jau eina į pabaigą!

Apsigyvenkite Antalieptės basųjų Karmelitų vienuolyne!
1 naktis: 5 eur. be patalynės;  8 eur. su patalyne;
Registruokitės čia:https://forms.gle/krbKvnbRXgkuoUGF7

Ką valgysime?
Skatiname atsivežti savo maistą. Įsimeskite grilių, kepimo groteles ar iešmą! Pasikepkite kažką skanaus vasaros pabaigai arba tiesiog galėsite įsigyti maisto vietinėje parduotuvėlėje!

Na, o jei norite kažko šilto ir kad gaminti nereiktų tai siūlome paragauti Inovatorių slėnio virtuvės maisto!
Pusryčiai – 2 eur.    Pietūs – 4,5 eur. Vakarienė – 3,5 eur.

VALGYMO INDUS ATSIVEŽAME PATYS , draudžiama vežtis vienkartinius, aplinką teršiančius indus.

Registruokitės čia:https://forms.gle/krbKvnbRXgkuoUGF7

mantas.leleika@zmogui.lt , +37067386642

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *