Kviečiame bendruomenių atstovus ir visus besidominčius atsinaujinančios energetikos galimybėmis į regioninę konferensiją

Kviečiame Jus, vietos bendruomenių atstovus ir visus besidominčius atsinaujinančios energetikos galimybėmis į INTERREG BJR projekto Co2mmunity – „Atsinaujinančios energetikos projektų bendras valdymas ir finansavimas bendruomenėse“ regioninę konferenciją, kuri vyks 2020 m. rugpjūčio 26 d. Kaune (viešbutis Best Western „Santaka“, J. Gruodžio g. 21, Kaunas).

VšĮ Kauno regioninė energetikos agentūra, kartu su dar 14 partnerių iš Baltijos jūros regiono šalių, vykdo šį projektą, kurio pagrindiniai tikslai yra skatinti gyventojų bendruomenes rengti ir įgyvendinti atsinaujinančių išteklių energetikos projektus, naudoti jų generuojamą energiją saviems ir bendruomenės tikslams, o taip pat šia veikla prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo bei klimato kaitos padarinių švelninimo.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, renginio trukmė iki 5 val., būtina registracija el. paštu kreagentura@gmail.com iki 2020 m. rugpjūčio 24 d. (vietų skaičius ribotas). Renginio metu bus imtasi saugumo priemonių ir laikomasi visų reikalavimų, susijusių su COVID-19 virusu.

Išsamesnę informaciją apie projektą ir renginį teikia dr. Tercizijus Varkala telefonu 861408525 arba nurodytu el. paštu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *