ILGALAIKĖ SAVANORYSTĖ – SOLIDARITY PROGRAMA (Palestina ir Jordanija) – KVIETIMAS SAVANORIAMS

Vystomojo bendradarbiavimo platforma ieško savanorių pusmečio trukmės savanorystei Palestinoje bei Jordanijoje!

Vystomojo bendradarbiavimo platforma kartu su partnerėmis-organizacijomis Palestinoje ir Jordanijoje siūlo ypatingą galimybę keturiems 18-29 m. savanoriams išvykti į 6 mėn. trukmės Europos Solidarumo korpuso programą Palestinoje ar Jordanijoje darbui su jaunimu.

Trumpai:

  • Savanorystė Palestinoje. Trukmė: 6 mėnesiai. Savanorio išvykimas numatytas gegužės / birželio mėnesį. Vieta: Askar Refugee Camp – Main street, 09, Nablus, Palestine. Ši pabėgėlių stovykla šiuo metu turi apie 15 000 gyventojų.
  • Savanorystė Jordanijoje. Trukmė: 6 mėnesiai. Savanorio išvykimas numatytas gegužės / birželio mėnesį. Vieta: Gardens Street, 124, Amman, Jordan

Apie organizaciją: Youth Network for Development and Innovation (YNDI) – tai tarptautinis ir vietinis tinklas, savo veiklą pradėjęs 2007 m. Organizacija dirba su vietinėmis bendruomenėmis ir jaunimu siekdama šviesti, užimti ir įgalinti jaunus žmones, ugdyti įvairius jų gebėjimus, auginti pilietinę visuomenę, ruošti jaunimą įvairiems amatams ir mokslinei veiklai. Pagrindinės organizacijos veiklos temos: žinių ir įgūdžių puoselėjimas, integracija į bendruomenę, jaunimo tarpusavyje bendradarbiavimas ir inovacijos.

Daugiau informacijos ir dalyvio anketą galite rasti čia: http://www.vbplatforma.org/LT/projektai/solidarity_goes_global/471?fbclid=IwAR2RXoh2O0l-CyB3wHJz_2aDRLESnWrIDLwbUF6XcJqov6NAR8RfeGBPHAU 

Informacija iš  Lithuanian NGDO Platform | Vystomojo Bendradarbiavimo Platforma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *