DĖMESIO! NUO 2020 M. SPALIO 26 D. DIRBAME NUOTOLINIU BŪDU

Gerbiamieji,

atsižvelgiant į nepalankią epidemiologinę COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) situaciją ir Lietuvos Respublikos Vyriausybė priimtą nutarimą skelbti karantino režimą Pasvalio rajono nuo 2020 m. spalio 26 d. 00.00 val. iki 2020 m. lapkričio 9 d. 24.00 val. Pasvalio rajono vietos veiklos grupė dirba nuotoliniu būdu (klientai bus aptarnaujami el. paštu ir telefonu (kontaktus galite rasti čia), išskyrus atvejus, kai paslaugos teikimas yra būtinas, neatidėliotinas ir neįmanomas nuotoliniu būdu. Administracijos patalpose aptarnaujami bus tik iš anksto užsiregistravę klientai. Paramos administravimo darbai nėra stabdomi, tačiau organizuojami taip, kad nebūtų tiesioginio kontakto su gyventojais, t. y. klientai „gyvai“ nebūtų aptarnaujami. Klientai dokumentus gali teikti: registruotu paštu, per kurjerį, ar per „dokumentų dėžutes“, kurias rasite Pasvalio rajono savivaldybėje (Vytauto Didžiojo a. 1, Pasvalys) įėjus pro pagrindines duris, darbo laiku.  

Prašome gyventojų apriboti socialinius kontaktus, nesibūriuoti, atidėti nebūtinas išvykas ir asmenines šventes, nesiburti į grupes, laikytis saugaus atstumo (ne mažiau kaip 2 metrai), griežtai laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas).
Prašome visų gyventojų susitelkimo, kantrybės ir atsakingumo. Nebūkime abejingi, vykdykime rekomendacijas, nes tik bendromis visų pastangomis galėsime sustabdyti koronaviruso plitimą!

Nuo 2020.10.26 viešojo gyvenimo pasikeitimai Pasvalio rajone:

Būkite sveiki, saugokite save ir kitus. Likite namuose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *